Smokie în România

November 24, 2007 scris de  
In categoria Concert

afis-smokie.jpgFormaţie britanică Smokie va susţine mai multe concerte în România, cu ocazia Crăciunului. Pe 16 decembrie 2007, ei se vor afla la Sala Polivalentă – Bucureşti, orele 20:00.

Biletele se găsesc la Sala Polivalentă, Vreau Bilet.ro din Unirea Shopping Center (et.2), Carrefour Orhideea, Carrefour Feeria şi se pot comanda online pe site-ul www.vreaubilet.ro. Preţul unui bilet variază în funcţie de categorie între 80 şi 150 de lei.

Cei care trimit un mail la office@24fun.ro cu datele personale (nume, ultimele 6 cifre din CNP) şi răspunsul corect la întrebarea „În ce an s-a format trupa Smokie şi unde?” vor intra în tragerea la sorţi pentru invitaţii la concertul de la Sala Polivalentă.

Viatadeliceu.ro vă oferă şi răspunsul (1965-Heaton/Bradford/Anglia)

Trupa va mai susţine concerte în Constanţa (17 decembrie – Casa de Cultură) şi în Braşov (18 decembrie – Sala Sporturilor).Comments