Concert Ştefan Hruşcă la Sala Palatului

November 30, 2007 scris de  
In categoria Concert

stefan-hruscaphp.pngEvenimentul se va desfăşura luni, 3 decembrie, la Sala Palatului din Bucureşti, cu începere de la ora 19:30 şi va purta numele “Balade speciale”.

Cu această ocazie, Ştefan Hruşcă va cânta timp de două ore hit-uri folk mai vechi, dar şi piese de pe noul album. Acesta este primul material de creaţie lansat după o pauză de zece ani, timp în care artistul s-a axat pe colinde şi cântece specifice sărbătorilor de iarnă. Albumul va apărea pe piaţă în această lună şi va conţine 11 piese compuse integral de apreciatul artist.

Biletele costă între 50 şi 120 de lei şi pot fi cumpărate de la Sala Palatului, Magazinul Muzica, reţeaua Carrefour, Teatrul Naţional, Teatrul de Comedie, Teatrul Nottara, staţiile de metrou Unirii 1 şi 2, sau online.
Comments