VAMA incepe seria concertelor la mare

July 5, 2011 scris de  
In categoria Concert, Evenimente

Vama se mută la mare, iar băieții “dirijați” de Tudor Chirilă au mers în continuare pe principiul „Ne vedem jooooi!”, astfel că fanii se vor întâlnii cu cei cinci “vamaioți” pe 7 iulie, în clubul Tribute din Mamaia, cu încerepe de la ora 00:00. Hai că ora e chiar mișto!!!

Pe langa piesele Vama si Vama Veche deja foarte cunoascute, in playlist se vor regasi si piese de pe viitorul album, printre care un cantec in prima auditie – “My Kingdom for a Dream”.

Vama pregateste si alte surprize pentru cei care vor fi joi la mare. Dupa probele de sunet din Tribute, Vama va petrece o ora in compania fanilor.

Biletele pentru concertul din Tribute Mamaia se gasesc la club si costa 50 de lei. Elevii si studentii care prezinta carnetul beneficiaza de pret special de 30 de lei. Rezervarile se fac la numarul 072TRIBUTE.

Reamintim in final componenta formației VAMA: Tudor Chirila – voce, Eugen Caminschi – chitara, Gelu Ionescu – clape, Lucian (Clopo) Cioarga – tobe, Dan (Prepe) Opris – bass.

Comments