Super haine. Ieftine. Reduceri 70 % @ Espace NuNu

November 2, 2010 scris de  
In categoria Evenimente

COOL BRANDS FOR THE COOL SEASON

In perioada 4-7 noiembrie la terasa cunoscuta ca Espace NuNu din Constantin Coanda nr 24 (zona Piata Victoriei ) cei pasionati si iubitori de branduri exclusiviste beneficiaza de reduceri speciale in cadrul unei sesiuni private de shopping. Daca vrei sa experimentezi un alt stil in materie de shopping vino intre orele 12:00 si 21:00 la NuNu, iar daca deja te gandesti la cadouri pentru cei dragi cu siguranta aici vei gasi tot ce ai nevoie: haine, parfumuri, accesorii si incaltaminte atat pentru femei, cat si pentru barbati.

The Mews Boutique, Madison Perfumery, Entrance si Cochet
va astepta cu reduceri de pana la 70% pentru colectiile trecute.

pop-up

Comments