Street Dance Camp

March 10, 2009 scris de  
In categoria Evenimente

Cand si unde?
9-13 aprilie, Breaza

street-dance-camp-breaza-9-13-aprilieTe misti bine dar ai vrea sa cunosti mai mult din tehnica street dance-ului? Vrei sa cresti valoarea trupei tale de dans sau pur si simplu sa-ti faci o groaza de prieteni noi si sa te distrezi la maxim? Dupa succesul pe care l-a avut singura tabara de street dance din Romania cu primele doua editii, StreetBeat si HardBeat iti aduc din nou Street Dance Camp.

50 de locuri s-au ocupat deja 🙂 Atentie!!! Locurile sunt limitate la 100.

Te asteapta 5 zile de dans , petreceri neintrerupte si desigur, ceva antrenamente serioase!

Antrenorii, Mircea Ecxarcu (Bucuresti), instructor coregraf la StreetBeat, Bouska (Farid) venit din Belgia special pentru a dansa la Breaza si Genil Hasim (Genny) (Constanta) sigur te vor ademeni in placerea dansului.

Antrenamentele vor cuprinde:

* dezvoltarea personalitatii dansatorului atat in dans cat si in afara dansului (freestyle)

* dezvoltarea cunostintelor dansatorului in ramurile dansului diferite stiluri din street dance

* psihologia dansatorului

* tehnica si tactica coregrafica

Street dance camp este cea mai tare experienta pe care o poate trai un dansator in Romania! Acumulezi cunostinte noi in materie de dans, prieteni noi si ai parte de muuuuuuuuuuuuuuulta distractie!

Comments