Show de lux la Romexpo

November 30, 2007 scris de  
In categoria Evenimente

bijuteri.jpgCea de-a doua ediţie Luxury Show va avea loc între 6 şi 9 decembrie, în Pavilionul Central Romexpo, Bucureşti. Este vorba de singurul eveniment din România dedicat brandurilor de lux.

Vizitatorii vor vedea cele mai scumpe produse din România, de la motociclete, yachturi şi masini, până la haine, bijuterii şi oferte pentru vacanţe de lux.

Accesul va fi permis publicului începând cu a doua zi a evenimentului (prima zi va fi dedicată jurnaliştilor), după programul: vineri, 7 decembrie, între orele 14:30-22:30; sâmbătă-duminică, între orele 12:30-22:30.

Bilete costă 50 de lei şi sunt pentru un singur acces în oricare din cele trei zile. Ele pot fi achiziţionate online sau pot fi cumpărate direct de la punctele de vânzare din cadrul Unirea Shopping Center şi Carrefour Feeria.

Comments