SalsaFEST – primul maraton latino

March 8, 2008 scris de  
In categoria Evenimente

salsa1.jpgMandinga îşi sărbătoreşte cea de-a cincea aniversare printr-un eveniment maraton latino. Între 4 şi 6 aprilie 2008 vor avea loc congresul mondial de salsa şi un concert aniversar Mandinga la Grand Balroom din Rin Grand Hotel.

Evenimentul va fi marcat prin prezenţa unor invitaţi români şi străini de marcă. Vor fi din nou în România Luis Vazguez şi Melissa Fernandez, coregrafi, campioni mondiali de salsa şi dansatori în celebrele filme Dirty Dancing. În ultima seară, Mandinga va avea invitaţi de senzaţie.

Preţul pentru toate cele trei zile ale evenimentului este de 80 de lei, iar pentru cea de-a treia zi – 30 de lei.

Detalii pe bilete.ro.

Rin Grand Hotel se află pe str. Vitan-Bârzeşti, 7D, Bucureşti.

Comments