Role şi skate la H2O Coffee Shop

December 6, 2007 scris de  
In categoria Evenimente

roller.jpgH2O Coffee Shop sărbătoreşte vineri, 7 decembrie 2007, împlinirea a 4 ani. Cu această ocazie, ei vor organiza un eveniment care va cuprinde un jam session de bmx, skate şi role, muzică şi party.

Între orele 17 şi 23, strada Băcani-Blănari va deveni un spaţiu pentru rideri. Va fi amenajat un cort pentru party; de asemenea, două box-uri vor fi amplasate în faţa magazinului şi vor fi puse la dispoziţia pasionaţilor de role, bike sau skate.

Primii 50 de participanţi la eveniment vor fi premiaţi cu Dvd-ul “First Chair, Last Call”, primul film exclusiv al echipei de pro-rideri Special Blend.

H2O Coffee Shop va sta deschis pe tot parcursul evenimentului, iar doritorii vor putea alege produse din noile colecţii pentru 2008 de snowboard şi outerwear. Între orele 18 şi 19, orice produs din magazin va avea o reducere de 6,9 %.

În interiorul cortului se vor putea viziona proiecţii de filme de snowboarding. De asemenea, H2O va oferi celor prezenţi câte un cocktail gratis.

H2O Coffee Shop se află pe Str. Băcani-Blănari, nr. 3-5Comments