Poze de la Ultimul Clopoţel liceul Edmond Nicolau

June 10, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Ultimul Clopoţel liceul Edmond Nicolau
Propunem trei voturi pentru cele mai mişto tipe sau pentru cei mai drăguţi băieţi.

ultimul-clopotel-edmond-nicolau-1.jpgultimul-clopotel-edmond-nicolau-2.jpgultimul-clopotel-edmond-nicolau-3.jpgultimul-clopotel-edmond-nicolau-4.jpgultimul-clopotel-edmond-nicolau-5.jpgultimul-clopotel-edmond-nicolau-6.jpgultimul-clopotel-edmond-nicolau-7.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-8.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-9.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-10.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-11.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-12.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-13.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-14.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-15.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-16.JPGultimul-clopotel-edmond-nicolau-17.JPG

Comments