Poze de la Ultimul Clopoţel liceul Dante Alighieri

June 9, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Ultimul Clopoţel liceul Dante Alighieri, clasa 12 E, diriginte profesor Ana Negulescu.Propunem trei voturi pentru cele mai mişto tipe sau pentru cei mai drăguţi băieţi.

ultimul-clopotel-dante-alighieri-1.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-2.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-3.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-4.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-5.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-6.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-7.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-8.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-9.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-10.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-11.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-12.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-13.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-14.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-15.jpg

Comments