Poze de la Ultimul Clopoţel liceul B.P. Hasdeu din Buzău

June 13, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Last but not least (ultimele dar nu cele din urmă) pozele de la Ultimul Clopoţel de la liceul B.P. Hasdeu din Buzău, clasa a XII a H, diriginte profesor Simona Cremarenco. Din punctul de vedere al echipei viatadeliceu sunt cele mai reuşite poze dintre cele prezentat, datorită expresivităţii şi emoţiei transmise.

ultimul-clopotel-hasdeu-1.JPGultimul-clopotel-hasdeu-2.JPGultimul-clopotel-hasdeu-3.JPGultimul-clopotel-hasdeu-4.JPGultimul-clopotel-hasdeu-5.JPGultimul-clopotel-hasdeu-6.JPGultimul-clopotel-hasdeu-7.JPGultimul-clopotel-hasdeu-8.JPGultimul-clopotel-hasdeu-9.JPGultimul-clopotel-hasdeu-10.JPGultimul-clopotel-hasdeu-11.JPGultimul-clopotel-hasdeu-12.JPGultimul-clopotel-hasdeu-13.JPG

Comments