Poze de la Petrecerea de Halloween a Facultăţii de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării din Bucureşti

November 1, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Mare party de Halloween la sediul Facultăţii de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării din Bucureşti. Devenită deja tradiţie, petrecerea de Halloween a adus în acest an cele mai frumoase costume pentru noaptea de 31 octombrie.


Foto: Andreea Similea

petrecere-de-halloween-fjsc-1.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-2.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-3.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-4.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-5.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-6.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-7.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-8.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-9.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-10.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-11.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-12.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-13.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-14.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-15.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-16.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-17.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-18.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-19.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-20.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-21.JPG

Comments