Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ştefan Procopiu din Vaslui

November 8, 2008 scris de  
In categoria Bal, Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ştefan Procopiu din Vaslui. Cei de la liceul procopiu s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

Mulţumim pentru poze, Bianca!

balul-bobocilor-stefan-procopiu.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-2.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-3.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-4.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-5.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-6.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-7.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-8.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-9.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-10.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-11.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-12.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-14.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-15.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-16.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-17.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-18.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-19.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-20.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-21.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-22.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-23.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-24.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-25.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-26.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-27.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-28.JPGbalul-bobocilor-stefan-procopiu-29.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-30.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-31.JPGbalul-bobocilor-stefan-procopiu-32.JPGbalul-bobocilor-stefan-procopiu-33.JPG

Comments