Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ştefan Odobleja din Bucureşti

December 17, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ştefan Odobleja din Bucureşti. Cei de la liceul Odobleja s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-stefan-odobleja.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-2.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-3.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-4.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-5.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-6.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-7.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-8.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-9.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-10.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-11.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-12.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-13.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-14.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-15.JPGbalul-bobocilor-stefan-odobleja-16.jpg

Comments

Nu se admit comentarii.