Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Sanitar din Baia-Mare

November 29, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Sanitar din Baia-Mare. Cei de la liceul Sanitar s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-2.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-3.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-4.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-5.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-6.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-7.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-8.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-9.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-10.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-11.JPGbalul-bobocilor-liceul-sanitar-baia-mare-12.JPG

Comments