Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Matei Basarab din Bucuresti

November 24, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Matei Basarab din Bucureşti. Cei de la liceul Matei Basarab s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-matei-basarab.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-2.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-3.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-4.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-5.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-6.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-7.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-8.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-9.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-10.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-11.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-12.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-13.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-14.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-15.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-16.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-17.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-18.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-19.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-20.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-21.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-22.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-23.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-24.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-25.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-26.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-27.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-28.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-29.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-30.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-31.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-32.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-33.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-34.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-35.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-36.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-37.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-38.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-39.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-40.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-41.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-42.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-43.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-44.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-45.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-46.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-47.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-48.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-49.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-50.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-51.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-52.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-53.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-54.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-55.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-56.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-57.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-58.jpgbasarab-2.jpgbasarab-22.jpg

Comments