Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Jean Monnet din Bucuresti

November 23, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Jean Monnet din Bucureşti. Cei de la liceul Jean Monnet s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-jean-monnet.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-2.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-3.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-4.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-5.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-6.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-7.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-8.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-9.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-10.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-11.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-12.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-13.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-14.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-15.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-16.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-17.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-18.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-19.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-20.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-21.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-22.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-23.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-24.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-25.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-26.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-27.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-28.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-29.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-30.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-31.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-32.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-33.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-34.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-35.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-36.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-37.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-38.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-39.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-40.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-41.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-42.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-43.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-44.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-45.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-46.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-47.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-48.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-49.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-50.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-51.jpgbalul-bobocilor-jean-monnet-52.jpg

Comments