Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ion Neculce din Bucureşti

December 10, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ion Neculce din Bucureşti. Cei de la liceul Neculce s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-liceul-ion-neculce.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-2.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-3.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-4.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-5.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-6.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-7.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-8.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-9.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-10.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-11.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-12.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-13.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-14.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-15.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-16.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-17.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-18.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-19.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-20.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-21.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-22.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-23.jpgbalul-bobocilor-liceul-ion-neculce-24.jpg

Comments