Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Gheorghe Şincai din Bucureşti

November 27, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Gheorghe Şincai din Bucureşti. Cei de la liceul Şincai s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-2.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-3.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-4.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-5.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-6.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-7.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-8.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-9.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-10.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-12.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-13.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-14.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-15.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-16.jpgbalul-bobocilor-liceul-gheorghe-sincai-17.jpg

Comments