Poze de la Balul Bobocilor – Liceul George Enescu din Bucuresti

November 26, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul George Enescu din Bucureşti. Cei de la liceul George Enescu s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

===============
Revenim cu partea a II-a a pozelor şi cu filme de la Balul Liceului George Enescu din Bucureşti.

CLICK PE LINK PENTRU FILMULEŢE DE LA BAL

===============

balul-bobocilor-george-enescu.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-2.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-3.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-4.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-5.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-6.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-7.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-8.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-9.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-10.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-11.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-12.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-13.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-14.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-15.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-16.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-17.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-18.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-19.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-20.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-21.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-22.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-23.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-24.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-25.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-26.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-27.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-28.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-29.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-30.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-31.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-32.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-33.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-34.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-35.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-36.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-37.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-38.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-39.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-40.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-41.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-42.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-43.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-44.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-45.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-46.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-47.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-48.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-49.jpg

Comments