Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Dumitru Moţoc din Bucureşti

December 1, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Dumitru Moţoc din Bucureşti. Cei de la liceul Moţoc s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-dumitru-motoc.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-2.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-3.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-4.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-5.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-6.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-7.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-8.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-9.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-10.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-11.JPGbalul-bobocilor-dumitru-motoc-12.JPG

Comments