Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Costin C. Kiriţescu din Bucureşti

November 14, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Constantin C. Kiriţescu din Bucureşti. Cei de la liceul Kiriţescu s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-kiritescu.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-2.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-3.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-4.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-5.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-6.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-7.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-8.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-9.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-10.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-11.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-12.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-13.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-14.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-15.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-16.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-17.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-18.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-19.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-20.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-21.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-22.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-23.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-24.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-25.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-26.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-27.jpg
balul-bobocilor-kiritescu-28.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-29.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-30.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-31.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-32.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-33.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-34.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-35.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-36.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-37.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-38.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-39.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-40.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-41.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-42.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-43.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-44.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-45.jpg

Comments