Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Anghel Saligny din Bucureşti

November 17, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Andrei şi Andreea, doi comentatori pe cinste, şase perechi participante la concursul de Miss şi Mister, Dj Rihno & Sylvia, Alex şi DJ TAVI, plus multe fete frumoase care au încins atmosfera… cam asa a fost pe scurt Balul Bobocilor de la liceul Anghel Saligny din Bucureşti. Bineînţeles că distracţia a fost din plin, iar echipa de la viaţa de liceu a onorat invitaţia de a fi în mijlocul liceenilor de la Anghel Saligny!

Mai jos sunt poze de la Balul Bobocilor – Liceul Anghel Saligny din Bucureşti. Aşteptăm în continuare fotografiile voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-anghel-saligny.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-1.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-2.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-3.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-5.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-6.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-8.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-9.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-10.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-11.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-12.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-13.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-14.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-15.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-16.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-17.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-18.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-19.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-20.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-21.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-22.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-23.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-24.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-25.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-26.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-27.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-28.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-29.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-30.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-31.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-32.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-33.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-34.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-35.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-36.JPGbalul-bobocilor-anghel-saligny-37.JPG

Comments