Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Alexandru-Ioan Cuza din Focşani

November 29, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Alexandru-Ioan Cuza din Focşani. Cei de la liceul Cuza s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-2.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-3.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-4.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-5.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-6.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-7.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-8.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-9.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-10.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-11.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-12.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-13.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-14.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-15.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-16.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-17.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-18.JPGbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-19.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-20.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-21.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-22.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-23.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-24.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-25.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-26.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-27.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-28.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-29.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-30.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-31.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-32.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-33.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-34.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-35.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-36.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-37.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-38.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-39.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-40.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-41.jpgbalul-bobocilor-liceul-alexandru-ioan-cuza-focsani-42.jpg

Comments