Poze de la Balul Bobocilor – Colegiul Naţional George Coşbuc din Bucureşti

December 4, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Colegiul Naţional George Coşbuc din Bucureşti. Cei de la liceul Coşbuc s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc2.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-3.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-4.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-5.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-6.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-7.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-8.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-9.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-10.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-11.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-12.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-13.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-14.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-15.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-16.jpgbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-17.JPGbalul-bobocilor-colegiul-national-george-cosbuc-18.JPG

Comments