Liceenii asteptati in Piata Revolutiei la Bucharest Streetball Week-end

May 13, 2012 scris de  
In categoria Evenimente

Liceenii pasionati de baschet au ocazia sa isi dovedeasca talentul in cadrul Bucharest Streetball Week-end, competitie care va avea loc in perioada 24-27 mai 2012 in Piata Revolutiei din Capitala. Daca in trecut au mai avut loc competitii de streetball in fata Ateneului, anul acesta Piata va fi cu adevarat revolutionata de organizatori. Opt tiruri pline fiecare cu cate un teren de baschet, muzica mixata de cei mai tari DJ, distractie si multe echipe inscrise vor face din Bucharest Streetball Week-end al doilea eveniment ca importanta al lunii mai, dupa finala Europa League disputata miercuri seara.

Recapitulare. Baschet . Mult baschet. Mingi. Muzica. Distractie. Premii. Bucharest Streetball Week-end. Asadar, trebuie sa te inscrii impreuna cu alti trei prieteni (in total sa formati o echipa de patru oameni) pe studentsport.ro si sa participati. Evolutia voastra va fi cu siguranta apreciata. Si daca nu veti castiga marele trofeu, macar veti ramane cu niste amintiri superbe si cine stie cu cate prietenii legate.

See u @ Bucharest Streetball Week-end

Comments