Începe Cupa Liceelor La Street Dance 2009

February 12, 2009 scris de  
In categoria Evenimente

afis-cupa-liceelor.jpgA treia ediţie a Cupei Naţionale a Liceelor la Street Dance 2009 va începe pe data de 21 februarie, în Club Maxx, de la ora 13.00 şi va avea cinci etape. Preţul unui bilet este de 10 RON.

Deja, peste 80 de licee din Bucureşti s-au aliniat la startul celei mai importante competiţii de cultură urbană din România.

După succesul înregistrat în celelalte ediţii, actuala Cupa a Liceelor la Street Dance se va desfăşura simultan în alte nouă judeţe: Brasov, Constanta, Cluj-Napoca, Bihor, Bistrita–Nasaud, Dolj, Galati, Hunedoara si Buzau, urmând ca pe 21 martie, cei mai buni dintre cei mai buni dansatori să se întâlneasca în Marea Finală a Cupei Liceelor la Street Dance.

Ce liceu merită să câştige Cupa?! Depinde doar de tine.

Susţine-ţi colegii şi luptă alături de ei pentru a fi în finala de pe 21 martie!

finala-nhsdc-13.jpgfinala-nhsdc-45.jpgfinala-nhsdc-47.jpgfinala-nhsdc-55.jpgafis_cupa_liceelor_la_street_dance_bucuresti800_5711.jpg

Comments

Nu se admit comentarii.