Force – Scoala de vara pentru liceeni

June 9, 2009 scris de  
In categoria Evenimente

Scoala de Vara FORCE te invita sa vii alaturi de ei intr-un program interactiv de fun&learn, timp de 10 zile, intre 4-14 August 2009!

forceDaca esti licean, daca ai rezultate deosebite la invatatura sau esti implicat in activitati extra-curriculare, daca esti o persoana activa, creativa, dar vrei mai mult decat ceea ce ti se ofera… atunci nu mai sta pe ganduri si aplica acum la Scoala de Vara FORCE pe www.force.ro!

Ti-am pregatit atat activitati educative si creative, precum si activitati sportive, distractive si de team-building.

FORCE reprezinta o cale de acces spre o educatie non-formala si informala de calitate, alternativa la educatia scolara, asigurand seminarii, training-uri, ateliere de lucru si de creatie pentru dezvoltare personala, activitati sportive si team-building-uri, actiuni de responsabilitate civica si comunitara, precum si consiliere si orientare profesionala pentru un traseu academic performant.

Intra pe www.force.ro si completeaza formularul de inscriere pana la 1 Iulie 2009!

Comments