Dependent de WoW?

October 26, 2008 scris de  
In categoria Evenimente

wow.jpgNu cred ca are rost sa iti spun la ce ma refer cand scriu Wow. Cred ca ai jucat, ca si celelalte peste 11 milioane de persoane din intraga lume, Word of Warcraft macar o data. Daca nu din pasiune, macar din curiozitate.
Iar daca esti dependent, afla ca in curand World of Warcraft Wrath of the Lich King va fi lansat oficial si in Romania, in magazinul Diverta Magheru in noaptea de 12 – 13 noiembrie 2008, la ora 00:00.
Pana atunci, insa, poti precomanda World of Warcraft Wrath of the Lich King. Precomanda nu contine jocul propriu-zis, are un pret de 39,9 lei si va fi disponibila in magazine pana pe data de 11 noiembrie 2008 la ora 22:00. Precomanda permite celor care o achizitioneaza sa cumpere la lansare WoW Wrath of the Lich King la pretul de 100 de lei, asta daca prezinta cutia precomenzii si dovada fiscala a achizitiei precomenzii. Precomanda garanteaza faptul ca pretul nu va fluctua in functie de cursul de schimb valutar si disponibilitate de stoc pentru client in primele sapte zile de la lansarea jocului propriu-zis.
In plus, precomanda WoW WotLK mai permite cumparatorilor sa participe la un concurs al carui mare premiu este varianta de colectie World of Warcraft Wrath of the Lich King, precum si un an de abonament gratuit World of Warcraft.
Pregatit pentru noul Wow? 🙂

Comments