Concurs pentru bloggeri

January 29, 2008 scris de  
In categoria Evenimente

Perioada de desfăşurare a concursului este 1 ianuarie 2008 – 1 mai 2008. Premiile puse în joc:

• Locul 1 va fi răsplătit cu 1 domeniu .com înregistrat pe 2 ani + găzduire web gratuită pentru 2 ani (plan YaWeb Mini).

• Locului 2 îi va reveni 1 domeniu .com (înregistrat pe 1 an) + găzduire web gratuită pentru 1 an (plan YaWeb Mini).

• Locul 3 constă în găzduire YaWeb Mini 1 an de zile gratuit.

Pentru a câştiga, trebuie să dezbateti subiectul următor: “Este important ca o firmă să deţină propriul domeniu web şi cont de găzduire?” Cei care vor realiza un articol pentru a participa la concurs vor trimite link-ul acestuia, spre a fi postat pe YaWeb.ro, la adresa de email office@yaweb.ro

Modalitatea de desemnare a castigatorilor: câştigătorii concursului, în urma tragerii la sorţi, vor fi contactaţi de echipa YaWeb.ro care va creea pentru aceştia contul de găzduire, iar pentru câştigătorii locului I şi II va înregistra domeniile dorite de către aceştia.

Primul extras va câştiga locul III, al doilea – locul II şi ultimul – locul I. Concurenţii pot participa o singură data în cadrul concursului. Câştigătorii vor fi contactaţi de către YaWeb, iar lista acestora va fi afişată în cadrul site-ului YaWeb.ro

Comments