Concert Vama în Becker Brau

February 9, 2009 scris de  
In categoria Concert

Pe 12 februarie, de la ora 21, Vama isi invita fanii la un concert anti-criza in Becker Brau Live Music. In ultimele luni romanii au trecut prin crize de tot felul: criza financiara, sentimentala, criza de iarna, de Craciun etc. Iar in perioada urmatoare urmeaza o noua serie de crize cu ocazia Valentine’s Day si 8 Martie.

In conditiile acestea, formatia Vama propune terapia anti-criza prin muzica. Se anunta doua ore de show incendiar marca Vama. Tudor, Eugen, Raul, Clopo si Prepe ii vor face pe romani sa uite de cadouri in rate si conturi blocate. Baietii vor chema in ajutor Fotomodele, Cartita si Omul plajei. Vara asta vor canta Undeva prin Vama si vor striga Nu am chef azi de fiecare data cand Tata taie porcu. Biletele la concert se gasesc in reteaua Diverta sau pe ticketpoint.ro

Componenta trupei Vama este urmatoarea: Tudor Chirila – voce, Eugen Caminschi – chitara, Raul Kusak – clape, Lucian (clopo) Cioarga – tobe si Dan (prepe) Opris – bass.

Comments