Poze de la Banchetul de absolvire al liceului Edmond Nicolau din Bucureşti

June 8, 2008 scris de  
In categoria Banchet, Galerii foto

Poze de la Banchetul de absolvire al liceului Edmond Nicolau din Bucureşti. Cei din Nicolau au fost în Grecia pentru a sărbătorii terminarea liceului. Propunem trei voturi pentru cele mai mişto tipe sau pentru cei mai drăguţi băieţi.

banchet-edmond-nicolau-1.JPGbanchet-edmond-nicolau-2.JPGbanchet-edmond-nicolau-3.jpgbanchet-edmond-nicolau-4.jpgbanchet-edmond-nicolau-5.jpgbanchet-edmond-nicolau-6.jpgbanchet-edmond-nicolau-7.jpgbanchet-edmond-nicolau-8.jpgbanchet-edmond-nicolau-9.jpgbanchet-edmond-nicolau-10.jpgbanchet-edmond-nicolau-11.jpgbanchet-edmond-nicolau-12.jpgbanchet-edmond-nicolau-13.jpgbanchet-edmond-nicolau-14.jpgbanchet-edmond-nicolau-15.jpg

Comments