Programul Galei Balurilor 2010

May 20, 2010 scris de  
In categoria Bal

Pe 22 mai, la Jet Set Events Hall, vei avea parte de un concurs de frumusete in toata regula, completat de show-uri de dans si muzica buna: Suie Paparude si David DeeJay&Dony vor urca pe scena Galei Balurilor 2010 alaturi de cele mai frumoase boboace de liceu.

Spectacolul va începe la orele 20:00 şi îşi propune să-i ţină în priză pe toţi cei prezenţi până în jurul orei 24:00, când vom afla cine pleacă acasă cu mult-râvnitele titluri: Cel Mai Popular Liceu din Bucureşti, Cel Mai Bun Bal al Bobocilor, Miss Aptitudini 2010, Miss Popularitate 2010 şi, evident, Miss Boboc Bucureşti 2010.

Şuie Paparude va încheia spectacolul, cu un live act de excepţie care nu mai are nevoie de prezentări, iar apoi liceeni vor petrece până spre dimineaţa la after-party marca Gala Balurilor 2010.

afis-gala-balurilor1

Comments