Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ştefan Procopiu din Vaslui (II)

November 10, 2008 scris de  
In categoria Bal, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ştefan Procopiu din Vaslui partea a doua. propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

Mulţumim pentru poze, Cretzulina 😉 !

balul-bobocilor-stefan-procopiu-34.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-35.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-36.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-37.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-38.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-39.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-40.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-41.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-42.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-43.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-44.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-45.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-46.jpg

Comments