Poze de la Balul Bobocilor Liceul Mihai Eminescu din Botoşani

October 20, 2008 scris de  
In categoria Bal, Galerii foto

Liceenii de la Mihai Eminescu s-au distrat la bal şi ne-au trimis poze. Aşteptăm fotografiile tale în continuare la adresa edward@viatadeliceu.ro şi propunem trei voturi pentru cele mai mişto tipe sau pentru cei mai drăguţi băieţi.

Lasă un comentariu cu preferinţele tale !

balul-liceului-mihai-eminescu-1.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-2.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-3.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-4.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-5.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-6.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-7.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-8.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-9.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-10.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-11.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-12.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-13.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-14.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-15.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-16.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-17.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-18.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-19.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-20.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-21.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-22.jpgbalul-liceului-mihai-eminescu-23.jpg

Comments