Poze de la Balul Bobocilor – Liceul de Artă Baia Mare

November 5, 2008 scris de  
In categoria Bal, Galerii foto

Am primit pozele de la Balul BobocilorLiceul de Artă din Baia Mare. Cei din Liceul de Artă s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-liceul-de-arta.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-2.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-3.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-4.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-5.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-6.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-7.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-8.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-9.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-10.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-11.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-12.jpgbalul-bobocilor-liceul-de-arta-13.jpgmiss1.jpg

Comments