Au inceput inscrierile la Scoala de Vara FORCE!

May 26, 2010 scris de  
In categoria Evenimente

forceA doua editie a Scolii de Vara Force se va desfasura timp de 10 zile la inceputul lunii august, la Sarata Monteoru, Judetul Buzau.

Programul este menit sa contribuie la dezvoltarea ta si la conturarea viitorului tau prin traininguri, ateliere de lucru si de creatie, activitati sportive, jocuri, actiuni de responsabilitate civica si consiliere in cariera.

Daca esti la liceu in clasa a X-a sau a XI-a, ai rezultate deosebite sau esti implicat in activitati extracurriculare, daca vrei sa aduci o schimbare in comunitatea ta, daca vrei sa iti valorifici potentialul prin educatie non-formala de calitate, alternativa la cea scolara, atunci nu mai sta pe ganduri si aplica acum la Scoala de Vara FORCE!

Completeaza formularul de inscriere de pe site-ul : www.force.ro si trimite-l pana la data de 20 IUNIE 2010.

Comments