Sedinta foto pentru liceeni

November 13, 2009 scris de  
In categoria Evenimente

Sambata aceasta ai ocazia sa faci poze langa una dintre vedetele tale preferate! Mai multe detalii nu iti dam 🙂 , dar suntem siguri ca nu vei regreta absolute deloc. Iti spunem doar atat: cautam 100 de liceeni pentru o sedinta foto! Tot ce trebuie sa faci este sa participi la shooting pe 14 noiembrie 2009, intre orele 10:00 si 16:00.

Fotografiile fac parte dintr-o campanie sociala, iar surpiza de care vei avea parte s-ar putea sa fie cel mai frumos cadou pe care il primesti in acest an 😉

Cei interesati sunt rugati sa trimita un e-mail pe adresa contact@viatadeliceu.ro si carina.sava@agentiadevise.ro

Comments

  • irina

    Mah, chiar asa? nici macar oi informatie despre acest eveniment nici pana la ora asta? Halal organizare! De, ce zic asta? Cunosc oameni care au trimis mailuri la voi legat de acest subiect si nici nu v-ati sinchisit sa le raspundeti sau sa le dati detalii! Rusine!

  • Edy

    @ Irina – ne-ai trimis cumva mail si nu ti-am raspuns ?:) daca da, te rog frumos sa faci un print screen si sa ne trimiti si noua dovada.
    contact@viatadeliceu.ro