Poze de la Ultimul Clopoţel liceul Dante Alighieri

June 9, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Ultimul Clopoţel liceul Dante Alighieri, clasa 12 E, diriginte profesor Ana Negulescu.Propunem trei voturi pentru cele mai mişto tipe sau pentru cei mai drăguţi băieţi.

ultimul-clopotel-dante-alighieri-1.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-2.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-3.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-4.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-5.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-6.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-7.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-8.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-9.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-10.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-11.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-12.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-13.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-14.jpgultimul-clopotel-dante-alighieri-15.jpg

Comments

 • Edy

  eu votez arabul 🙂

 • mika

  GABY E CEA MAI DRAGUTZA 🙂

 • DAN MARIA

  Sunteti colosali!!!!!!!!!!!!
  E DOAR PAREREA, SIMPLA SI SINCERA PARERE A VIITOAREI VOASTRE FOSTE COLEGE,
  director, Maria DAN
  BAFTA LA BAC SI SA AJUNGETI CEI MAI CEI IN CELE CE VA VETI PROPUNE IN VIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VA IUBESC !!!!!!!!!!!

 • DAN MARIA

  GABITA E CEA MAI CEA…ACUM!!!!!