Poze de la Ultimul Clopoţel liceul B.P. Hasdeu din Buzău

June 13, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Last but not least (ultimele dar nu cele din urmă) pozele de la Ultimul Clopoţel de la liceul B.P. Hasdeu din Buzău, clasa a XII a H, diriginte profesor Simona Cremarenco. Din punctul de vedere al echipei viatadeliceu sunt cele mai reuşite poze dintre cele prezentat, datorită expresivităţii şi emoţiei transmise.

ultimul-clopotel-hasdeu-1.JPGultimul-clopotel-hasdeu-2.JPGultimul-clopotel-hasdeu-3.JPGultimul-clopotel-hasdeu-4.JPGultimul-clopotel-hasdeu-5.JPGultimul-clopotel-hasdeu-6.JPGultimul-clopotel-hasdeu-7.JPGultimul-clopotel-hasdeu-8.JPGultimul-clopotel-hasdeu-9.JPGultimul-clopotel-hasdeu-10.JPGultimul-clopotel-hasdeu-11.JPGultimul-clopotel-hasdeu-12.JPGultimul-clopotel-hasdeu-13.JPG

Comments

 • emilian

  s-a dus si liceul…….o sa-mi fie dor……poooop andreea(fata din poza 13 😉 )

 • Andela

  Emotie materializata in lacrimi, regrete exprimate prin cuvinte, mandria de a fi fost, de a fi si de a ramane mereu (cu sufletul ) hasdeieni – acesta este tabloul de ieri, 12 iunie 2008, de la Colegiul National “B. P. Hasdeu” din Buzau. Pacat ca VIATA DE LICEU NU SE TRAIESTE DECAT O SINGURA DATA …
  Dascali buni, parinti spirituali, noi nu va spunem decat “RAMAS – BUN” , caci , vorba melodii de la Compact : “Ne vom intoarce..”
  Va astept sa votati cele mai frumoase fete, cele mai sincere trairi !

 • corinaaaa

  eu m-as vota pe mine, dar nu este nicio fotografie cu mine :((

  joke.

  love my girls! :X

 • Andela

  Boboaca ( corinaaaaa ) – sa te votezi la cele de la bal, ca acolo vei fi ; aici te uitai la cerul senin , mai prin spate , si de aceea nu esti !

 • brunetzica din poza 1 este una dintre cele mai hasdeene fete si cea mai scumpica si frumoasa fata din lume…cea mai buna prietena … cea mai buna iubita … cea mai buna in tot ceea ce face … de aceea merita toate voturile si toata admiratia din lume. LOVE YOU

 • alyna

  blonda din poza 3 (kre nu are nimic pe cap) mi se pare a fi cea mai dragutza, si celelalte sunt, dar pe ea am remarkt o k fiind cea mai agreabila;)

 • misto liceul acesta vreau si eu sa fiu admisa in el dar nu stiu daca mediile mele din clasa a5a si a6a imi pot permite sa intrau in acest liceu…vreau raspuns la acest comentariu

  alynneblueeyes@yahoo.com
  sau
  alyna_dulcik_2008@yahoo.com

 • Foarte frumos!
  Eu am fost la 12 E in vremurile acelea. 🙂

 • Edy

  @ Claudiu – Multumim pentru comentariu. Foarte fain, dar povesteste-ne un pic cum era viata de liceu pe-atunci, in liceul Hasdeu.