Poze de la Petrecerea de Halloween a Facultăţii de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării din Bucureşti

November 1, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Mare party de Halloween la sediul Facultăţii de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării din Bucureşti. Devenită deja tradiţie, petrecerea de Halloween a adus în acest an cele mai frumoase costume pentru noaptea de 31 octombrie.


Foto: Andreea Similea

petrecere-de-halloween-fjsc-1.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-2.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-3.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-4.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-5.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-6.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-7.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-8.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-9.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-10.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-11.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-12.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-13.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-14.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-15.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-16.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-17.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-18.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-19.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-20.JPGpetrecere-de-halloween-fjsc-21.JPG

Comments

 • Bianca

  sunt o mica vedeta..talentata..cocheta:))

 • Andela

  Ce frumos ! Suntem niste copii deosebiti si costumati !
  Faina petrecere. Pacat ca s-a terminat asa repede …

 • dar eu nu apar in nici o poza 🙁

 • Bine că nu apar în nicio poză 😀

 • cea mai bomba poza din zona