Poze de la petrecerea de Crăciun de la Facultatea de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării

December 16, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Ca în fiecare an, studenţii de la Facultatea de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării din Bucureştiau organizat deja tradiţionala petrecere de Crăciun. Ce a ieşit… vedeţi mai jos.

Mulţumim pentru poze Elenei Milea!

petrecere-craciun-fjsc.JPGpetrecere-craciun-fjsc-2.JPGpetrecere-craciun-fjsc-3.JPGpetrecere-craciun-fjsc-5.JPGpetrecere-craciun-fjsc-6.JPGpetrecere-craciun-fjsc-7.JPGpetrecere-craciun-fjsc-8.JPGpetrecere-craciun-fjsc-9.JPGpetrecere-craciun-fjsc-10.JPGpetrecere-craciun-fjsc-11.JPGpetrecere-craciun-fjsc-12.JPGpetrecere-craciun-fjsc-13.JPGpetrecere-craciun-fjsc-14.JPGpetrecere-craciun-fjsc-15.JPGpetrecere-craciun-fjsc-16.JPGpetrecere-craciun-fjsc-17.JPGpetrecere-craciun-fjsc-18.JPGpetrecere-craciun-fjsc-19.JPGpetrecere-craciun-fjsc-20.JPGpetrecere-craciun-fjsc-21.JPG

Comments

  • George

    super mishto ;;)

  • Adina

    Spre deosebire de pozele de la Balul Bobocilor de la FJSC acestea chiar sunt frumoase, adica nu ma intereseaza calitatea lor ci din poze sa inteleg si eu ce am ratat. Nice..