Poze de la majorat

September 22, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

O cititoare fidelă şi-a serbat majoratul week-endul trecut. Distracţia a fost pe cinste, liceenii s-au simţit de minune şi ne-au trimis şi poze. Dacă ai dat şi tu o petrecere tare, aşteptăm pozele şi poţi primi şi un premiu surpriză.

Echipa viaţă de liceu urează sărbătoritei LA MULŢI ANI şi multă baftă la BAC!

majorat-6.jpgmajorat-7.jpgmajorat-8.jpgmajorat-9.jpgmajorat-10.jpgmajorat-14.jpgmajorat-17.jpgmajorat-19.jpgmajorat-21.jpgmajorat-24.jpgmajorat-29.jpgmajorat-30.jpgmajorat-33.jpgmajorat-34.jpgmajorat-35.jpgmajorat-36.jpg

Comments

  • a fost candva ..o iubeam … ce sa zic sa fi fericita … si sa sti ca :* esti o dulce … pup … ce sa mai zic.. mi dor de tine 🙁 ….sper ca acum esti fericita si ai tot ce iti doreste inimioara ;)):* app sa sti ca am luat si eu bacu :X team pupat si sa o saluti pe mami tau …:* mi dor de ea:* … ai avut cel mai tare majorat te pup

  • mi dor … de tine:X:X:X

  • Myra

    Unde ai inchiriat?:D Am nevoie de idei si nush unde sa mi.l fac:((