Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ştefan Procopiu din Vaslui

November 8, 2008 scris de  
In categoria Bal, Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Ştefan Procopiu din Vaslui. Cei de la liceul procopiu s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

Mulţumim pentru poze, Bianca!

balul-bobocilor-stefan-procopiu.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-2.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-3.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-4.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-5.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-6.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-7.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-8.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-9.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-10.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-11.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-12.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-14.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-15.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-16.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-17.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-18.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-19.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-20.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-21.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-22.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-23.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-24.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-25.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-26.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-27.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-28.JPGbalul-bobocilor-stefan-procopiu-29.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-30.jpgbalul-bobocilor-stefan-procopiu-31.JPGbalul-bobocilor-stefan-procopiu-32.JPGbalul-bobocilor-stefan-procopiu-33.JPG

Comments

 • Edy

  Eu aleg penultima poza..

 • Vlad

  Ce tare s-a distrat lumea, as fi vrut sa fiu si eu acolo cred ca a fost super tare oricum p mine m-au cam imbolnavit domnisoarele prezentatoare 😀 iar cea mai tare poza este penultima.
  Bafta!

 • bianca

  a fost frumos,insa se putea si mai bine.iar castigatorii si-au meritat locul.:D

 • sergiu

  a fost foarte bine ….a iesit asa cum trebuia..

 • Liviu

  Buna ziua.Ma numesc Ivanciu Liviu,sunt din Piatra Neamt si caut un profesor care a fost angajat in cadrul L.S.P acum….6-8 ani,pe numele sau Pavel Simona(Lb. romana si lb.franceza) sau un alt profesor de chimie Scutaru Cezarina,dar care nu a predat la acelasi liceu,insa tot in municipiul Vaslui.As dori foarte mult sa aflu cat mai multe informatii despre cele 2 doamne profesor,intrucat mi-au fost profesori in cadrul Grupului Scolar Industrial Negresti,sub conducerea lui Corneliu Bichinet.Va multumesc si astept nerabdator raspunsul dvs.

 • zosin

  http://www.youtube.com/watch?v=QGFVkM-2XO8, ptr ivanciu liviu lasa-mi o adresa de mail sau nr de tel!!

 • Liviu

  Zosin,tu esti?Ce mai faci mai baiatule?Stii ceva de Simona?