Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Matei Basarab din Bucuresti

November 24, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Matei Basarab din Bucureşti. Cei de la liceul Matei Basarab s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-matei-basarab.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-2.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-3.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-4.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-5.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-6.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-7.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-8.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-9.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-10.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-11.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-12.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-13.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-14.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-15.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-16.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-17.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-18.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-19.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-20.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-21.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-22.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-23.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-24.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-25.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-26.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-27.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-28.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-29.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-30.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-31.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-32.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-33.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-34.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-35.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-36.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-37.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-38.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-39.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-40.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-41.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-42.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-43.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-44.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-45.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-46.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-47.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-48.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-49.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-50.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-51.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-52.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-53.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-54.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-55.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-56.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-57.jpgbalul-bobocilor-matei-basarab-58.jpgbasarab-2.jpgbasarab-22.jpg

Comments

 • Edy

  Draguta domnisoara in roz… albastru.. 🙂

 • maryo

  serios?

 • Dussie

  pai vad ca majoritatea pozelor sunt cu ea :))

 • Edy

  @ Bogdan.. Da 🙂

  @ Dussie.. asteptam poze noi de la voi!

 • cineva

  oricum nu se compara cu balu din marin preda ;):X

 • maryo

  ce sa zici si tu .. te-am intrebat noi ceva?

 • ady

  doar atatea?numai q cateva persoane…

 • anaigroeg

  frate..era balu` bobocilor
  nu balu` Elenei
  la naiba:-j
  da a fost marfa:X

 • anaigroeg

  Gya[4]

  we love u:X:X:X

 • anna

  ce mey va iese oftik pe nas …..dk fata merita ft bene bv ei….nu k altele…

 • Gabitza

  cea mai tare a fost gya:X:X:X:X (4) te iubim :D:X:X:X:X desi nu sunt din basarab… :))

 • Andreea

  defapt cea mai tare a fost Delia.imi pare rau de voi celelalte fete 🙂

 • Andreea

  pacat ca nu s-a luat pe buna dreptate miss-ul

 • copii

 • Sunt o absolventa din 1978 a liceului Matei Basarab. Ce chefuri faceam noi in 1976, 1977 si 1978, voi nici nu va imaginati. Sunteti mici copii pe langa chefurile noastre de atunci. Amfiteatrul era arhiplin, si mai veneau in vizita si cei de la Ambasada Chinei, cu care faceam ore, facultative, bine-nteles. Era viata, chiar cu tot comunismul incrancenat care era. Si profii erau …trasnet ! Niste oameni deosebiti, de exceptie, asa a fost perioada aceea. Nu voi uita niciodata ” ANII DE LICEU “. Totusi as dori sa ma ajute un mateist , daca are timp. As dori o lista cu fostii colegi de clasa din a XI seral, 1976 , 1977 si 1978.