Poze de la Balul Bobocilor – Liceul George Enescu din Bucuresti

November 26, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul George Enescu din Bucureşti. Cei de la liceul George Enescu s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze.

===============
Revenim cu partea a II-a a pozelor şi cu filme de la Balul Liceului George Enescu din Bucureşti.

CLICK PE LINK PENTRU FILMULEŢE DE LA BAL

===============

balul-bobocilor-george-enescu.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-2.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-3.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-4.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-5.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-6.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-7.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-8.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-9.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-10.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-11.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-12.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-13.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-14.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-15.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-16.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-17.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-18.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-19.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-20.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-21.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-22.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-23.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-24.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-25.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-26.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-27.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-28.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-29.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-30.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-31.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-32.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-33.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-34.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-35.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-36.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-37.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-38.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-39.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-40.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-41.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-42.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-43.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-44.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-45.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-46.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-47.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-48.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-49.jpg

Comments

 • Ele-chan

  viatza`i grea si se mai face \:d/

  Lasa cole,noi sa fim sanatosi,ca boala vine,si la tristete si la bucurie 😀

  Enescu Rulz 😀

  xD

 • Ele-chan

  si btw

  hai sa nu ne mai racim tastatura degeaba,pt nenea “misterios” care se intituleaza “cineva” …ca nu avem noi nevoie de asta,nu tre` sa demonstram nimic

  da`i marfa,

  ‘dati`i bice,fratii mei ,fitzi unitzi, and kill anybody hwo gets in our ways =))
  :))

  “Fire and

  …shooot!”

  “Cineva is killed”

  “Mission accomplished”

  “Enescu wins the game”

  Have a nice day :))

 • amir_ciupi

  cel care a scris ca suntem varza e doar un laba… care e invidios/a ))) asa ca comenteaza la altiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • Ele-chan

  asa ciupiiiii \:d/

 • george…stiti voi

  super marfa extra mega balul asta la inceput nu imi placea deloc dar dupa ce am luat si eu ceva l bord a inceput sa mi se para cel mai smek bal:X:X:X:X

 • Babanny

  Mai vreau ink odata sa se tina balu asta….a fost prea misto…..dak as putea sa dau timpu inapoi l as da de 1000 de ori ca sa mai se tina balu odata…..CEL MAI SMECHER BAL A FOST AL NOSTRU!!!!!SI ORGANIZATORII AU FOST SUPER…TOTUL A FOST INTRU-UN CUV BESTIAL DE FRUMOS…ADIK din 3 CUV…:d:p VA POOP :*:*:x:x

 • te’ai trezit si tu acum dupa 1luna jumate ca a fost fumos=)))=));-j

 • pls, nu mai fuma iarba.

 • da…. a fost frumos…..

 • foarte fros