Poze de la Balul Bobocilor – Liceul George Enescu din Bucuresti (partea a II-a)

November 29, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul George Enescu din Bucuresti partea a doua. Propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-george-enescu-50.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-51.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-52.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-53.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-54.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-55.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-56.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-57.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-58.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-59.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-60.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-61.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-62.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-63.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-64.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-65.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-66.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-67.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-68.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-69.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-70.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-71.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-72.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-73.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-74.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-76.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-77.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-78.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-79.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-80.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-81.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-82.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-83.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-84.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-85.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-86.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-87.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-88.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-89.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-90.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-91.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-92.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-93.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-94.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-95.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-96.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-97.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-98.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-99.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-100.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-101.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-102.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-103.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-104.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-105.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-106.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-107.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-108.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-109.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-110.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-111.jpgbalul-bobocilor-george-enescu-112.jpg

Comments

 • noi sunteeeem maaaaaaa :X

  Enescu ruLzz :X

  de dansat stim..de cantat nici nu se pune problemaaa :)) :X :X :X :X …. petrecareti suuunteeeeeeeeeem :X:X:X:X

  ce mai vreti fratiilor ? :)) X::X

  Enescu the besT 4 ever :X

 • collin

  Aaasa mai mergeee, arat si eu a om :-))) Mersi Elena

  si, da, Enescu rulzzzz

  sunt mandru ca sunt de mic in acest liceu si I love my colleagues

 • Ele-chan

  Normal xD ca Enescu rulzzz :))

  cu placere,Collin,anytime… sooo

  va iubesc ! pe toti ­čśÇ

 • thamy

  dar mai sunt muulte..:)

 • collin

  Restul sunt la… Caroline… ci-ca ne da sa le impartzim… so, daca ajung cd-urile la cineva, sa nu mearga pe burta, sa ne dea si nouaaaaa… pliz

 • mai apar si eu intr’una:)))
  zici ca snt :)))) draq:)))

 • amir_ciupi

  va pup pe toti !!! merci elena pt poze esti o dulce)))

 • Ele-chan

  Thx ciupi :* :”> …

  btw imi dati si mie cd`uri :>

  alea alea ­čśÇ

  va pup :*

 • ana.capone

  prea tari suntem….prea tari:)))…sssh…sa nu vada si parintii cat de tari suntem noi….trebuia sa puneti punctulete pe “afumatori”

 • ana.capone

  da’ poza aia cu toma e geniala….aia cu el in costum…ne asortam…pacat ca nu avem nicio poza impreuna:(

 • ana.capone

  oricum…long live ENESQ!!!

 • amir_ciupi

  Stiu ca nu stiu nimic, si nici macar asta nu stiu. dar stiu ca am fost bestial frate bestiali . va pup dulce . Forzza manele !!!)))

 • Ele-chan

  =) esteeee

  \:d/ forzaa manele =))

  normal ca am fost bestiali,ciupi,doar suntem noi ­čśÇ

 • madalin

  sall! am si eu o intrebare. sunt clasa a 8 a si incerc sa intru la un liceu bun de muzica eu zic ca cu media din clasele 5-8 sa am media 9.70 eu cred ca pot intra la george enescu. dar asta nu conteaza. pe mine ma intereseaza si voi puteti sami spuneti cu ce medie se intra anul asta ca as vrea sa vin si eu acolo plzz

 • ION

  Am vazut pozele…. Ce lume era in liceul asta odata,….. si ce lume e acum… TIGANI la greu… La ce le-o mai fi trebuit liceu de muzica pt. a canta…..manele !? … ca sa aiba si legitimitate ? Niste neispraviti, puroi infect care va infecta — la randu-i mediul social si cultural.