Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Costin C. Kiriţescu din Bucureşti

November 14, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Poze de la Balul Bobocilor – Liceul Constantin C. Kiriţescu din Bucureşti. Cei de la liceul Kiriţescu s-au distrat pe cinste la balul bobocilor. Aşteptăm în continuare pozele voastre pe adresa edward@viatadeliceu.ro si propunem trei voturi, lasate prin comentariu pentru cele mai frumoase poze.

balul-bobocilor-kiritescu.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-2.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-3.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-4.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-5.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-6.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-7.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-8.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-9.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-10.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-11.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-12.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-13.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-14.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-15.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-16.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-17.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-18.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-19.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-20.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-21.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-22.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-23.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-24.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-25.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-26.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-27.jpg
balul-bobocilor-kiritescu-28.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-29.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-30.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-31.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-32.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-33.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-34.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-35.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-36.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-37.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-38.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-39.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-40.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-41.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-42.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-43.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-44.jpgbalul-bobocilor-kiritescu-45.jpg

Comments

 • kinder

  am vrea si toate pozele puse..;;)

 • johny

  coooooooooooooooooooooooooooool balll cel mai misto IX-B cei mai tariiiiiii:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 • injp

  naspa cu usa in rest foarte bn

 • Dussie

  o sa mi fie dor…

 • ady

  foarte marfa!

 • Ioana

  ce pacata k am terminat anu trecut k asa prindeam si eu balu asta de care s-a vb mult si bn, si mai imi pare rau si cu echipa de handabal k nu am putut juca anu asta k de… oricum kiritescu e cel mai tare liceu cu profesori pe masura…. mie dor de liceu deja…:*:*:*:*:*

 • Simona

  vreau si eo id`u cuiva din acest liceu deoarece vreau ji eo s aintru aiki…si sa vorbesc cu careva dintre voi sau chiar mai multi…..ms poop:*

 • georgi

  buna…vreau sa stiu…si…eu…sa aflu parerea voastra despre….acest…liceu…as…dori…..sa…intru…..:X:*…va…poop……

 • cata

  va rog frumos cineva care invata in kiritzescu sa-mi dea ADD ID: ch0c091

 • madara

  super tare balul 😀 sa vedem ce o sa fie la al nostru :P:P