Poze de la Balul Bobocilor – Facultatea de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării din Bucureşti

December 20, 2008 scris de  
In categoria Evenimente, Galerii foto

Pe 15 decembrie a avut loc Balul Bobocilor de la Facultatea de Jurnailsm şi Ştiinţele Comunicării din Bucureşti (FJSC). Pentru cei care au ratat acest minunat bal vă prezentăm câteva fotografii.
Propunem trei voturi, lasate prin comentariu, pentru cele mai frumoase poze de la Balul FJSC !

Foto: Andreea Bara

bal-fjsc.JPGbal-fjsc-2.JPGbal-fjsc-3.JPGbal-fjsc-4.JPGbal-fjsc-5.JPGbal-fjsc-6.JPGbal-fjsc-7.JPGbal-fjsc-8.JPGbal-fjsc-9.JPGbal-fjsc-10.JPGbal-fjsc-11.JPGbal-fjsc-12.JPGbal-fjsc-13.JPGbal-fjsc-14.JPGbal-fjsc-15.JPGbal-fjsc-16.JPGbal-fjsc-17.JPGbal-fjsc-18.JPGbal-fjsc-19.JPGbal-fjsc-20.JPG

Comments

 • Edy

  @ Geo… tot n ai votat 😀
  care sunt preferatele tale? 😀

 • 1. Mi se pare absurd sa ii spui unui profesor “Geo”
  2. Multumim ca ati scris despre noi.
  Balul a fost organizat de ASJC si FJSC. Iar evenimentul are si un site/blog pe care l-am pus la nume. Ar fi fost frumos sa primim si noi un link, ceva.

  O stire mai seaca decat asta nu am citit vreodata. Daca era o continuare a unei alte stiri mai detaliate, mai ziceam sa aiba vreo logica.

 • Edy

  @ Sandy…

  1. Nu va facem reclama ca sa va dam link 😉 (asta costa).
  2. Respectul nu ti-l arati folosind neaparat pers a II a pl.
  3. Nu este o stire.
  4. Bafta in sesiune 🙂 !

 • Mai erau cateva poze foarte foarte faine. Ti le dau … daca ma platesti bine >:) :))

 • Vlad

  suuuper tare tipa in negru cu esarfa roz! dar avea o rochie superba la bal…una albastra si a dansat tiganesc foarte tare. trebuia sa le postati si pe alea! deci poza 15 😀

 • Edy

  @ Vlad – dap, super tare tipa! Nota 10! cine stie poate ii propunem un shooting pentru revista 😉
  Nu am avut alte pozele despre care vorbesti tu… poate le are Elena… cine stie..daca le primim vor fi pe site.

 • Eu le votez pe toate ,pe rand.
  S.G.

 • Adina

  Ma, sincer cam putine poze si nu scot in evidenta evenimentul ci doar 2-3 personaje..Sunt dezamagita.. Sa votam poza sau persoana/persoanele din poza? Daca e sa votez pozele nu-mi place nici una, daca fetele.. au picioare lungi, sunt intolite bine, dar cam atat. Va urez bafta si imagini mai reusite!!

 • Dana

  Deci…incerc sa imi dau seama de ce e “super tare” tipa cu esarfa roz…da ok e draguta dar are un stil vestimentar demn de o veritabila pitipoanca.Sandalele alea roz sunt de-a dreptul hidoase.Poate am eu niste conceptii conservatoare sau invechite despre cum ar trebui sa arate o fata dar stiam ca finetea si feminitatea sunt un must.Iar sandalele ei imi aduc aminte de niste clapari foarte butucanosi, ca sa nu mai vorbim de asocierea cu ciorapii negri….se vede ingrozitor.Cam trist dar na…kitsch sa fie ca admiratia o sa vina si ea.

 • Edy

  @Dana … pt ca a fost iubita mea 😀

 • Dana

  Si e tare pentru ca a fost iubita ta sau pentru ca tu ca un adevarat gentleman iti lauzi fostele iubite?:P Sper ca ti-ai facut o iubita care chiar merita laude si nu detine niste sandale atat de urate 😀