Party la Opium Stage

October 2, 2009 scris de  
In categoria Party

Pe 8 octombrie ai la Opium Stage o seara exclusiv underground !
Incepand cu orele 22:00, Cubic, Santon si Mircea Ivan vor transforma gig-ul intr-o explozie de sunete trippy atat de apreciate de clubberii adevarati. Atat Marco Carola, Dubfire, Sven Vath, Alan Fitzpack cat si productiile personale se vor regasi in seturile acestora intotdeauna excelent construite.
Te asteapta o seara techno, o seara de clubbing total! Vino pregatit sa stai pana dimineata! Intrarea libera!

me-la-opium-stage

Comments

  • Mihai Aurelian

    vreu sa ne distram cu totiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ca sa ne simtim bineeeee rauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu .acum cind mai sunte tineri ca porma nu mai avem cnd sa mai putem veniii :X:X :))=))))))))) va pup pe totziiiii asi dor sa vb cu cine care se ocup cu asa cv ..:D mar intersa:D